השראה ועיצוב

בואו נגיד את האמת – אנחנו אוהבות דברים יפים.

אנחנו רואות ה-כ-ל , חשובה לנו התאורה בדיוק כמו שחשוב לנו הפרח, חשוב לנו הגינון והצמחייה במקום בדיוק כמו שחשוב לנו צבע המפה על השולחן וחשובים לנו נראות הבר והמזנונים בדיוק כמו המרכז שולחן.

אירוע לא בנוי מקייטרינג טוב ודיג'י טוב, או מעיצוב והפקה מעולים.
אירוע נכון – הוא החיבור של כל הגורמים יחד להרמוניה אחת שמעבירה במדויק את התחושה הנכונה לאורח. על מנת להעביר את אותה חוויה – יש שחקן אחד ראשי בקבוצה, העיצוב!!!
העיצוב יכול להיות הכול:
רומנטי-מנצנץ-וקסום
או
צבעוני-משוגע-וססגוני
או
כפרי- וינטג"- וטבעי
או
אלגנטי- לבן-ומוקפד
או
ממותג-נקי- ועסקי

את הכול אנחנו אוהבות לכול אנחנו מתחברות- הכול תלוי איך נראה המקום הנבחר לאירוע ומה החוויה שאתם רוצים להעביר לאורחים שלכם. כי כמו שכבר אמרנו – אנחנו אוהבות דברים יפים. נקודה!

בשביל לעזור ולכוון אתכם אנחנו מבקשות דבר מאוד "פשוט": השראה! השראה! השראה! זה כל הסיפור.
מה עובר לכם בראש שאתם חושבים על האירוע שלכם?
איזו תמונה ראיתם שאתם לא שוכחים?
למה בחרתם דווקא את הלוקיישן הזה לאירוע?
מכאן – אנחנו כבר יודעות לעשות את העבודה! בפגישת העיצוב שלנו אנחנו נעבור ייחד על המון תמונות ורפראנסים שיעבירו לכם במדוייק מה אנחנו רואות באירוע שלכם. נדבר על צבעים וטקסטורות, על סגנון של ריהוט , על הדגשת אלמטים באירוע על הכנסת צמחייה ועוד ועוד… {מודות שזו פגישה ארוכה ואפילו קצת מתישה- אבל שווה כל רגע!}.
בשלב הבא נעלה את כל אשר דובר וסוכם על סקיצת ריהוט והושבה ומשם נמשיך לתכנן את כל הפרטים הקשורים לעיצוב ונראות מולכם ומול כל אחד מהספקים: קייטרינג – אילו כלים מספק? איך המזנונים נראים? מה המלצרים לובשים? תאורה – היכן עומדים הפנסים? מה צבעי התאורה? או אולי שרשראות גירלנדה? בר- איך הבר ניראה? מה שמים עליו? באיזו צורה הוא עומד? ריהוט – גדלים? צבעי טקסטיל? אופי הריהוט?

בסיכומו של דבר – נצליח ייחד עם כל ספקי האירוע שלכם, ליצור קו עיצובי אחד ברור – שיגרום לכל הגורמים להתחבר להרמוניה אחת !

נשמח להיות שותפות באירוע שלכם!

ליאת & כרמית