המלצות

המלצה על מפיקי החתונות - גיא ויעל

גיא & יעל – מגשימים, ספטמבר 2015

בהמשך החצי שנה האחרונה ליוותן והובלתן אותנו בתהליך מורכב מאתגר ומיוחד של הפקת חתונה. המקצועיות הלא מתפשרת,הנתינה האנסופית בשעות לא שעות ,חגים וסופי שבוע.אך מעל הכל שום דבר לא היה עומד וקורה בלי החיבור המיידי הרגישות והכנות שלכן,ללא מסכים ועם רצון אמיתי לשמח. האנרגיות החיוביות שלכן,החום שתמיד עטפתן אותנו בו ליוו אותנו בכל החודשים האחרונים. היה מדהים לחוות איתכן מהצד,לראות אייך אתן מזינות ומשלימות זו את זו,כל אחת מודעת ליכולתה ומיגבלותיה והאחרת מאזנת. לחיי המשך זוגיות יפה,התפתחות והצלחה. אוהבים יעל וגיא.

זוגות ממליצים על חברת הפקות

אורי & יעל – מבצר יחיעם, יוני 2010

"…..כבר מן הרגע הראשון ניתן היה לחוש כי מדובר במקצוענות מן המעלה הראשונה.בדיעבד ניתן לומר שהמלצותיה אודות כל אחד ואחד מן הספקים היתה "בול פגיעה".בכל שעה, נאותה לענות ולפתור בעיות גדולות כקטנות. יחס חם ולבבי אצלה הוא עניין שבשגרה, מעולם לא נתקלנו בפרצוף חמוץ או בסירוב לעזור. מעבר להיות קפדנית המדקדקת ובוחנת כל פרט ופרט, היא ניחנה בחוש יצירתיות מופלא, אשר הביא לפתרונות ורעיונות ששום הדיוט וספק אם מקצוען גם כן, מסוגל לעלות במוחו. אין דברים כאלה….

הפקת חתונה בבית פרטי בצהלה - תמר וליאור ממליצים

ליאור & תמר, בית פרטי צהלה, יוני 2014

"כרמית וליאת היקרות, עברו חודשיים מיום נישואיי תמר וליאור. זהו! נרגענו מהאירוע ומכל שאר אירועי הזמן במשפחה ובעבודה – וברצוננו להודות לכן על ארגון למופת של סוף שבוע זה {6-7/6/2014} שהיה מלא שמחה וקסם. מלכתחילה, המקום לא אידיאלי לאירועים מסוג זה או בסדר גודל כזה – אבל לא נרתעתן והוכחתן שהכול אפשרי אם רוצים ומוכנים להתאמץ עבורו. לא נבהלתן גם שהוחלט להוסיף אירוע גם ליום המחרת. הכל התנהל בשקט, ברוגע ובמקצועיות. התגברתן על כל בעיה שצצה גם אם ברגע האחרון.לא הייתה אף תקלה בזמן שני האירועים והכל התנהל למופת {ואם הייתה פתרתן אותה במקצועיות}. המחמאות והמילים היפות שאנחנו מקבלים עד היום עולים על כל מה שציפינו. הבנתן אותנו ואת דרך החשיבה שלנו והפכתן את הגינה והבית למקום קסום ברוח ובאמת שלנו. ברצוננו להודות לכן על הכול, גם בשם שאר בני המשפחה והאורחים שמאוד נהנו. המון המון תודה והערכה אריון ודויד שחף.

מפיקי חתונות מיוחדות - ג'יין וגלעד

Jane & Gilad, London,02/05/2010

We are home now and I just wanted to say thank you again! We had a wonderful day; I need to look at the photos to take it all in again. Everyone we speak to say what a great party and atmosphere, they are even calling us to say thank you for including them. It was all possible with your help and the great team that you introduced us to, to Daniella & Liat for making my dream a reality; to Haim for making fantastic food although I didn't taste ANY desert (!); to Doron for keeping people dancing for almost 4 hours; and to Yiz and his team too for serving us drinks whilst we still danced. Shabbat shalom, much love, Jane

הפקת חתונות מיוחדות במושב ובקיבוץ - המלצות

הללי & עופר- בית פרטי, גבע-כרמל, יוני 2009

"…..טוב, קצרה היריעה, נעלמו המילים, התגמדו הביטויים, וברחו כול הסוסים מהאורווה…. חתונה מרהיבה, סטייל מדוייק ומאופק נשפך מכל פינה. תקתוק של שעון שוייצרי, שפע כמו במשתה מפואר של אבירים, והתרוממות רוח של פעם בחיים! 650 איש בחצר פרטית של בית, מיליון ספקים שונים, כל אחד סופר מקצוען בתחומו ומעל הכל, מנצחת התזמורת, עם מדונה באוזן ואנרגיות מתפוצצות. אחחח כרמית כרמית, אם רק היה לך מושג כמה אנחנו היינו רגועים בזכות זה שאת נמצאת שם. לא הבנו למה אנשים אומרים שיום החתונה זה יום לחוץ ובלה בלה. פשוט תענוג צרוף. בא לנו עוד פעם.. כל מה שהעזנו לחלום התגשם. תודה לך על המקצוענות, על העשייה מכל הלב, בקיצור – עליך. (ואולי צריך בכלל להודות להורים או לבעל..) מורידים את הכובע ושולחים נשיקות מיליון. עפר והללי נ.ב. אם את צריכה המלצות ועניינים, תפני בלי להודיע, אנחנו ממליצים עליך בטירוף גם ככה…."

הפקות בגני אירועים - המלצות חתונה אור ומורן

מורן & אור, "הנחלה",ספטמבר 2011

"…..מעטות מידי המילים שיכולות לתאר את רמת הסיפוק שלנו מכן. החל מההכרות הטלפונית הראשונית שלנו, הדאגה, האיכפתיות, היחס האישי והירידה המדוקדקת לפרטים, שמי כמוכן כבר יודע שכל כך חשובה לנו.השעות הארוכות של שיחות הטלפון שניהלנו השתלמו ללא ספק…הגענו לאירוע ופשוט לא היו מילים בפינו. הכל היה מושלם!!!!החל מסידורי הפרחים המושקעים, הנרות שסודרו בקפידה ועד לפינות הישיבה המקסימות שסידרתן. וכמובן החופה!!!! אין ספק שההשקעה וההקפדה נראו בכל פינה באירוע כולל הקטנות ביותר. מעבר למקצועיות האין סופית, יותר משמחנו להכיר כל אחת מכן, הרווחנו לא רק מעצבות לאירוע אלא גם צמד פסיכולוגיות של ממש!עכשיו תקחו נשימה והפסקה קצרה, ובקרוב נתראה גם בברית מאיתנו לא תצליחו להפטר… אחרי הכל..אחרי כל כך הרבה הצלחה ואירוע כזה מסחרר ובלתי נשכח, חייבים לעשות טייק נוסף…"

המלצה על מפיקות חתונות במושבים וקיבוצים - משגב דוב

לירון & איתי – בית פרטי משגב דוב ,אוקטובר 2010

"…..אם היינו יכולים להעלות בקובץ אודיו את עשרות הטלפונים הנרגשים והמפרגנים.כולם כאחד דאגו לציין כמה מדהים נראה המקום, מוקפד לפרטים אך לא פלצני, יפה בפשטות ובכפריות אותה השתדלנו לשוות לחתונתנו. האווירה השמחה והמיוחדת שדיברו עליה גם כן בלי סוף נובעת בהרבה מעבודתכן המסורה….."

לקוחות ממליצים - הפקת אירועים בבית

ויקי & אמיר גולן- בית פרטי דניה- חיפה, יוני 2011

"……תודה על ההקשבה לאורך כל הדרך והניסיון לחשוב על דרכים יצירתיות לרצות את בקשותינו הרבות גם אם הם היו קשות ומסורבלות.התרוצצת בין ספקים ולא התפשרת על איכות אל מול המחיר על מנת שנצליח לעמוד בתקציב.אהבנו מאוד את דרך החשיבה שלך והרעיונות המקוריים (כן, כמו כל זוג שרוצה שהחתונה שלו תהיה הכי מקורית, הכי שמחה, בקיצור הכי הכי… ). נתת לנו להרגיש מיוחדים ודרכך חווינו את האירוע עוד בשלבי ההכנות, השרת עלינו אווירה של רוגע וביום החתונה היינו כל כך רגועים וידענו שהכול יתקתק ואם תצוץ בעיה – את כבר תימצאי לה פיתרון. אין ספק שהחתונה שלנו לא הייתה פשוטה מבחינת ההפקה, שני לוקיישנים, חופה בשקיעה, ארגון הסעות של אנשים שמגיעים ביום חמישי מתל אביב לחיפה, 550 מוזמנים, וכמובן שחשוב להדגיש שהחתונה הייתה בבית ומוגבלת במקום, כך שהסקיצה מאוד מדוייקת ומסובכת על מנת שהאירוע המושקע לא ייראה חלילה צפוף יתר על המידה…………"

לקוחות ממליצים - הפקת חתונה בקיבוץ

מירב & ערן, בריכת קיבוץ גזית, אוגוסט 2013

"…את חתונתנו בחרנו לקיים בבריכת קיבוץ גזית.היות ומדובר בבריכת קיבוץ- מקום שלא מוגדר לאירועים, ידענו כי עלינו להכניס בו "טאץ עיצובי". חשוב לי להדגיש כי בעבר, התקיימו אירועים בברכת הקיבוץ אולם מעולם לא נעזרו במעצבות עבורם.תהליך בחירת המעצבות לא היה פשוט עבורי שכן רבים ממקורבי התנגדו לרעיון הבאת מעצבות (ביניהם גם בעלי). כדי להצליח לרתום את סביבתי למשימה, ידעתי כי עלי לאתר מעצבות נדירות וכך היה…לאורך תקופה בדקתי, שאלתי, התעניינתי ונפגשתי עם מעצבות רבות אולם עם אף אחת לא היה לי קליק. לעומת זאת, ברגע שנפגשתי עם כרמית וליאת ידעתי שאיתן אני ממשיכה…. מדהים היה לראות כיצד האינטואיציה שלי אכן התממשה! ליאת וכרמית בין רגע הצליחו לנפץ את מארג המחסומים שהסביבה הביאה עימה ובאמצעות רגישות אינסופית, הקשבה ומכוונות למטרה כבשו את כולנו! לאורך תקופת ההכנות כרמית וליאת היו זמינות לכל ניואנס, פסיק, רעיון או קפריזה שעלתה בראשנו. לעולם לא שמענו את המושג לא- מבחינתן הכל היה גמיש ואפשרי ונראה כי גם השמים אינם הגבול.יום האירוע ורגע הכניסה לגן זכורים לי כאחד הרגעים המרגשים והייחודיים בחתונה. למרות אינסוף הסגירות שערכנו טרם האירוע ולמרות שליאת וכרמית ניסו לתאר לנו כיצד העיצוב יראה, לא עלה בדעתנו שניתן להפוך את בריכת הקיבוץ למקום כה מיוחד ושונה. חשנו שנכנסנו לעולם קסום המבטא את התחושות האמורפיות והמופשטות שכ"כ ניסינו לתאר. באמצעות סובלנות, חריצות, מסירות רבה ואהבה גדולה לתחום העיצוב הצליחו ליאת וכרמית לייצר אווירה ייחודית שקלעה בדיוק לאופיינו.ליאת וכרמית גרמו לנו לחוש גאווה באירוע הכל כך מיוחד שלנו ואנו מודים להן על כך מאוד. מתוך בחינה מעמיקה של עולם העיצוב אני יכולה לומר בפה מלא כי אין מה להתלבט, הן מדהימות!תודה!….."

עיצוב והפקת אירועים בגנים - דרך ארץ

Catherine & Jonathan October 2010,Derech – Erets

"….Thank you for making our dream wedding come true! It was a delightful experience with you from beginning to end. We can't be happier with how our wedding turned out. It was magical, dreamy and a one-of-a-kind experience!!! You are a great listener and your charisma, organization and attention to detail has made this all possible!!! We got a lot of compliments from guests regarding what a special wedding it was. We will most definitely recommend you to our friends and family Toda

המלצות למפיקי חתונות ואירועים מיוחדים

טל & יותם – קיבוץ גינוסר, יוני 2012

"……ימים כלילות חיפשנו מעצבות לחתונה שלנו. נברנו וחיפשנו בכל אתר אפשרי,פתאום פגשנו באתר האינטרנט שלהן וכבר אז היה לנו ברור אתן אלה שתעצבנה לנו את האירוע.מהרגע הראשון במפגש בניינו היה לנו ברור שזה זה.מעברליכולות המדהימות שלהן ולניסיון הרב שלהן בעיצוב אירועים, הן חברות.תמיד דאגו לעדכן בכל חידוש שקיים, כל דבר שראו שהתאים לנולאירוע דאגו לעדכן ולהתייעץ אם אנחנו בעניין.זוג בנות נדיר, הפכו לנו את המקום לגן עדן.המקום היה קסום, לבן, טהור, בדיוק כמו שרצינו. כדורי האורזבכל חלקי הגן, החופה, סידורי הפרחים בשולחנות היו מדהמים, גיוונו במרכזי השולחן ברמה שרק הן יודעות, פינות הישיבה, שדאגו שיגיע רק הפינה האיכותית והיפה ביותר, קשירת המפיות, המהפך שנעשה בשירותי הגן ועד לעצות בנוגע למתנות לאורחים.הן דאגו להכל עד הפרט האחרון (וגם אלה שלא ידענו שקיימים),דיוק בפרטים ברמה אחרת, פשוט תענוג. לא הפסיקו להחמיא לנו על העיצוב באירוע פשוט לסמוך עליהן בעיניים עצומות., עושות את העבודה על הצד הטוב ביותר. אין ספק שעוד ניפגש!!!….."

חברת הפקה ועיצוב לאירועים מיוחדים - לקוחות ממליצים

ענבר & שגיא , גינוסר, מאי 2015

למפיקות האדירות שדוברות "הפקה" שוטף, מגיעה כול מילה חמה שנמצאת בלקסיקון העברי החדש. אנחנו לא נלאה המשפטים כמו ״מהרגע הראשון…״ או ״הבינו את הבריף…״ כי הן הגדירו את מונחי המקצועיות מחדש. משיחה אחת בלבד הן לקחו פיקוד מלא ויד חופשית מיד הבנו שמדובר במקצוענות שאין שניה לה. אז למה להתערב? תודה על הליווי החם ונטול הדאגות- עשיתן לנו אירוע שהמילה "יפה" אינה יריעה מספיק רחבה! כדאי שיהייה ברור לכולם שיש צוות אחד מנצח בתחום הזה… אוהבים אתכן

הפקות מיוחדות - לקוחות ממליצים חתונה במקווה ישראל

סיון & עופר-בית הכנסת העתיק "מקווה ישראל" מאי 2009

"…..החתונה היתה מדהימה! היא ענתה לכל הציפיות שלנו ולא היינו משנים דבר בדיעבד! מקוה ישראל מאפשר לארגן חתונה באווירה מיוחדת באמת, המקום מקסים! עשיתן עבודה מעולה לכל אורך הדרך! הן נעימות אכפתיות והכי הכי חשוב, טקטקניות למופת (ארגנו את החתונה בחודשיים וחצי…)! הן דואגות להביא ספקים עם יחסי אנוש מעולים, איכותיים מאוד ולא בהכרח הכי יקרים! הקייטרינג (מעשיה), הדיגי (כפיר) והמעצבת קיבלו המון מחמאות מהאורחים! האמת, שפשוט נתתן לנו תחושה שאנחנו הזוג היחיד שאתן מטפלות בו (למרות שהיו להן עוד רבים כמונו כל הראש…) וזה גרם לנו ליהנות מכל ההכנות! בקיצור, מומלץ מומלץ מומלץ!!!….."

לקוחות ממליצים - שרון ופסקל

Sharon & Pascale,May2010

When you decide to get married again – after being married for 10 years – you think that nothing can shake your rock-solid, romantic couple-being. You’ve proven yourselves that you jointly toured the world for 10 years – so why not celebrating that? Yes, you clearly didn’t think it through… Organizing a wedding – and especially when you are living abroad – confronts you with many challenges and questions – and sometimes you can be close to panicking. Your rock-solid, romantic couple-being suddenly isn’t that unshakable anymore… You need a caterer, candles, a DJ, table cloths and napkins, flowers, a photographer, lights, a Chuppah, a lounge, local wine, shades – and most importantly a person who is located in Israel and is familiar with this complex world. We were lucky, no, we were more than lucky that somehow we met Carmit. It clicked before we even sat down. She was calm, smiling, organized, listened patiently, asked questions, took notes, had some ideas, connections, pictures – and again, listened carefully and wrote down what we said. She was passionate, excited and enthusiastic. Wanted to know how we met. Wanted to understand why we decided to get married again. Why in Israel. How is it for an Israeli to live in Switzerland. And how is it for a Swiss girl to being married to an Israeli. She really wanted to get to know us and understand our story and our dreams. We knew it – she was the one, capturing the “organized Swissness”, the “open-innovative Israeliness” and was able to communicate in a very flexible way across the ocean

עיצוב והפקה בבתים פרטיים - לקוחות ממליצים ליאור ואיילה

איילה & ליאור – בית פרטי יקנעם המושבה, אוגוסט 2010

"….המון המון תודה על שהפכתם את היום המאושר בחיינו לפשוט מושלם. תודה על תהליך מלא חשיבה, יצירתיות, ירידה לפרטים ורצינות משולבת עם צחוק וקלילות. אנחנו ממש שמחים שיצא לנו להכיר אתכן ולעבוד איתכן ומעל לכל, עיצוב החתונה באמת היה פשוט מושלם וגם חודשיים אחרי החתונה אנשים לא שוכחים את שטח הבית שבין לילה הפך לגן אירועים מהמם ביופיו. המון תודה ובהצלחה בהמשך…"

לקוחות ממליצים אירה ועופר - הפקת חתונה בבית

אירה & עופר- בית פרטי קיסריה,אוגוסט 2011010

"….רצינו לערוך חתונה שונה ומיוחדת בבית פרטי ועם טקס שאנחנו עורכים בעצמנו וכל זה בזמן היערכות קצר יחסית של כחודשיים. היה ברור לנו שאנחנו מעוניינים בשירותים של הפקה, גם בגלל שאנחנו עסוקים וגם כדי להוריד מעצמנו לחץ בערב האירוע עצמו……היות שמדובר בבית פרטי, ההיערכות לאירוע הייתה מורכבת יחסית וההקמות החלו למעלה מ-24 שעות לפני תחילת האירוע: ההפקה הגיעה עם הצוות שלה וחלק מהספקים כבר הגיעו למקום והתחילו בבניית ועיצוב האירוע.הנוכחות שלנו כלל לא נדרשה כיוון שהכול נוהל ביד רמה – ובידיעה בדיוק מה נדרש בכל זמן נתון.החתונה עצמה הייתה אירוע מדהים ובלתי נשכח, הבית נראה פשוט מדהים וכמות הפידבקים החיוביים שקיבלנו הצביעה על כך שאנשים באמת התרשמו ונהנו ולא החמיאו רק מתוך נימוס.כרמית עצמה עבדה כל האירוע (עד 3 בלילה!) במסירות ובחריצות יוצאת דופן ואפשרה לנו להיות נינוחים וללא כל דאגה מיותרת. אנחנו ממליצים בשמחה רבה לכל זוג שמעוניין לערוך חתונה איכותית עם תשומת לב לכל הפרטים ועם מינימום דאגות. בזכות כרמית גם תהיה לכם חתונה נהדרת וברמה גבוהה, גם תיהנו מההכנות וההיערכות וגם תהיו בראש שקט בערב האירוע…."

המלצות על חברת הפקות - גבי ובתאל

בתאל & גבי , אחוזת משכית, יוני 2015

אנחנו מנסים למצוא את המילים שיביעו את הוקרת התודה העמוקה… המסירות שלכן,האהבה,הדאגה,המקצועיות החברות – השלמות של האירוע. לא תיארנו שתהיה לנו כזו חתונה- אופוריה אמיתית שמעולם לא חווינו. אנחנו הרבה יותר ממרוצים- אנחנו מעריצים!!! אתן פשוט ליגה אחרת- גאים בעצמנו על שבחרנו בכן- ונודה לכן כל הזמן. אוהבים בתאל&גבי קוק

הפקת חתונה על הים - לקוחות ממליצים רפי וליטל

Lital & Rafael, Artik beach

Beautiful”, “elegant”, ”the most wonderful wedding I have ever attended” These are just a few of the things that family and friends said about our beach wedding In Israel last September. We have to say that it was truly a fairytale wedding and we have you to thank for helping us put together this spectacular event! It was such a pleasure working with you! Your attention to all details and emotions went beyond our hopes. We had a great time! It was incredible night, and it was a wonderful feeling to know that you were there and had everything under control. Lots of good luck and Mazal Tov! L & R

להתחתן בבית - לקוחות ממליצים על הפקת חתונה בבית פרטי

אלה & יואב- בית פרטי כפר-שמריהו, ספטמבר 2011

"….המון המון תודה על הפקה מדהימה ומתוקתקת!!! למרות כל השינויים של הדקה ה-90- הכול היה מדהים!רצינו לומר לך, שמעבר להיותך מפיקה מדהימה, את אישה מדהימה, רגישה ובעיקר קשובה ואמיתית.לא יכולנו לבקש יותר טוב לנו!!! אז המון תודה על הליווי, ההקשבה והאפתיה- גם ברגעים הפחות נעימים.תמשיכי להיות נמרצת ומדהימה…"

לקוחות ממליצים - הפקת חתונה אורבנית

טלי & יוני , הבאו – חלל אורבני בת"א, דצמבר 2013

"אני כל כך שמחה להמליץ על כרמית וליאת! הרומן שלנו עם הצמד המופלא הזה התחיל 10 ימים בלבד לפני החתונה, לאחר שראיתי את התמונות המקסימות באתר שלהן והחלטתי שגם אני רוצה בדיוק כזה! הבקשה המטורפת שלנו לתכנן ולהוציא לפועל קונספט עיצובי מושקע תוך פחות משבועיים לא הרתיעה אותן לרגע – ותוך שנייה הן צללו פנימה בחריצות מעוררת השתאות. מיד משיחת הטלפון הראשונה הבנתי שיש לי פרטנריות ושיש על מי לסמוך. מיד הן התבייתו על הסגנון שרציתי- וידעו בדיוק מה לומר לי – מה הכיוון מה נכון ומה לא… למעשה, הפעם הראשונה שנפגשנו פנים אל פנים הייתה בחתונה עצמה. כרמית וליאת נכחו במהלך כל האירוע ווידאו שהכל מתקתק ונראה נפלא. התוצאה הסופית הייתה מהממת!!! עלתה על הציפיות באיכות ובביצוע. ליאת וכרמית הן שילוב נדיר של יצירתיות, שכל, קפדנות והרבה נשמה. תודה על השמחה והיופי שהבאתן לאירוע שלנו. בבקשה תפנו אלינו לקוחות שמתלבטים נשמח תמיד להמליץ ולפרגן… שיהיה רק טוב! טלי ויוני.

מרים ודניאל - עיצוב חתונות, לקוחות ממליצים

Mirjam & Daniel Haymann. July 2011

We are Swiss, live in Hong Kong and were planning to get married in Israel. At first, the hurdles to crack this challenge seemed insurmountable. Little did we know that our solution would be referred to us by a friend in the form of a curly-haired, organizational genius slash energy bundle called Carmit Shani. A few phone calls here and there and we saw some light at the end of the tunnel. We organized a December trip to Israel for our July wedding and were sent a meticulously planned meeting schedule: Wedding venues, bands, DJ's, catering services, photographers, designers, hair, make up, lighting. Only the best of the best was good enough, all within the scope of our budget, which Carmit was closely tracking on our behalf. It was like going to a candy shop and choosing whatever we liked most. She was quick to understand our individual wishes, level our tensions, and present us with constructive solutions we both were happy with. We were truly taken care of. No surprise that the wedding was holding up to what was promised: It was just perfect! We had 170 guests from abroad and all our 250 guests were happy; we felt incredibly blessed. Most our guests approached us after the wedding and told us that it was the most stunning wedding they have ever attended. It was our dream-wedding come true, not least because the associated worries and anxieties were efficiently outsourced to Carmit. Carmit organized everything to a degree of perfection we didn't even know- Thank you so much for everything

המלצות על מפיקת חתונות מיוחדות

גלית & רון- מקווה ישראל, חולון, מאי 2009

"…..אז ככה: ב 12 לאפריל סגרנו לוקיישן ב 12 למאי נישאנו היה מדהים. איש חכם אמר: " אלוהים נמצא בפרטים הקטנים.." וכנראה חשב על עליכן- לא הנחתום יעיד על עיסתו אבל האירוע חלום שהתגשם גם לנו וגם לאורחינו כאילו נלקח מעולם שמיימי. נתת מענה לכל דרישה ולא משנה מהי ומתי.הצעת פתרון אולטימטיבי למי שמחפש חתונה שתהיה עם חותם שלו ולא משהו שבלוני משעמם ו"היינו בסרט הזה". השירות,היחס, הרגישות,ההבנה ללא מילים…. ההגשמה של המכלול הזה שנקרא "הפקה אישית". סופר!סופר!סופר! תודה רבה!!!! …"

זוגות ממליצים על חברות הפקות לחתונה

לילך& זיו – קיסר ים, ספטמבר 2012

"……. רצינו לומר לכן כמה מילות תודה על עבודתכן המופלאה באירוע..למרות שנפגשנו לראשונה רק ביום האירוע כבר מהשיחות הראשונותהיה לי ברור שאתן הבחירה הנכונה! האתר המדהים שמעיד הכול על עבודתכן, השיחות הטלפוניות, שלא הרגישו כיחסי ספק לקוח וכמובן העצות המעולות .מעבר לכך, המקום היה קסום, האוירה הייתה מדהימה! לא יכולנו לעשות בחירה טובה יותר, אני מקווה שיהיו לנו בעתיד עוד הרבה אירועים על מנת שנוכל להיפגש שוב ושוב….." טל&יותם – קיבוץ גינוסר, יוני 2012 "……ימים כלילות חיפשנו מעצבות לחתונה שלנו. נברנו וחיפשנו בכל אתר אפשרי,פתאום פגשנו באתר האינטרנט שלהן וכבר אז היה לנו ברור אתן אלה שתעצבנה לנו את האירוע.מהרגע הראשון במפגש בניינו היה לנו ברור שזה זה.מעברליכולות המדהימות שלהן ולניסיון הרב שלהן בעיצוב אירועים, הן חברות.תמיד דאגו לעדכן בכל חידוש שקיים, כל דבר שראו שהתאים לנולאירוע דאגו לעדכן ולהתייעץ אם אנחנו בעניין.זוג בנות נדיר, הפכו לנו את המקום לגן עדן.המקום היה קסום, לבן, טהור, בדיוק כמו שרצינו. כדורי האורזבכל חלקי הגן, החופה, סידורי הפרחים בשולחנות היו מדהמים, גיוונו במרכזי השולחן ברמה שרק הן יודעות, פינות הישיבה, שדאגו שיגיע רק הפינה האיכותית והיפה ביותר, קשירת המפיות, המהפך שנעשה בשירותי הגן ועד לעצות בנוגע למתנות לאורחים.הן דאגו להכל עד הפרט האחרון (וגם אלה שלא ידענו שקיימים),דיוק בפרטים ברמה אחרת, פשוט תענוג. לא הפסיקו להחמיא לנו על העיצוב באירוע פשוט לסמוך עליהן בעיניים עצומות., עושות את העבודה על הצד הטוב ביותר. אין ספק שעוד ניפגש!!!….."

חתונה בבית במושב - לקוחות ממליצים

נועה & אור-בית פרטי משגב דוב, יוני 2011

"…תודה על הארגון הנפלא והמקצועי. היה (כמצופה) ערב קסום ומהמם. ויותר מכל, תודה על הדרך, על הליווי החם, על החיבוק והדאגה האמיתית לכל אורך הדרך. הדאגה שהכול יתקתק ושאף אחד מאיתנו לא שוכח את חלקו ולא מפקיר עמדה :-). וחוץ מזה, אתן לנו כבר יותר ממפיקות כמובן, את חברות!…"

הפקץ אירוע חתונה - עיצוב והפקת חתונה

משפחת זייד – ג'ת הגלילית – אוגוסט 2010

"…..שמחנו מאד שנפל בחלקנו להכיר אתכן, ושמחנו עוד יותר שאתן עשיתן את עבודת העיצוב. תרגישו נוח עם האיחור בברכות, הרבה אנשים עדיין מתקשרים אלינו ולא מפסיקים להתפעל מהחתונה,מהעיצוב ומהארגון.אני רואה חובה לציין את העובדה שאתן,עשיתן עבודה מכל הלב ולאורך כל האירוע,לא נחתן לרגע ע"מ שהכל יהיה כפי שצריך שאו ברכה, ותהיו בקשר…."